Zárubně

Obložková zárubeň je v dnešní době nejvýhodnější nejen pro svou jednoduchou montáž, ale i z hlediska estetického pro Váš dokonalý interiér. Jsou dnes již velmi žádaným prvkem moderního interiéru. Jsou vkusné, praktické a spolu s nimi vynikne i krása dveří. Plně nahrazují kovové zárubně, které se musí po zakoupení a následné montáži opatřit těsněním a několika násobným nátěrem, který však nikdy není shodný s dekory dveřních křídel.

oblozkova zaruben oblozkova zaruben roh

Obložková zárubeň se vyrábí pro jednokřídlové i dvoukřídlové dveře všech šířek dle normy (600, 700, 800, 900), pro zdivo a konstrukce šíře od 80 mm, ve všech povrchových úpravách a dekorech odpovídajících dekorům dveří.

U standardního provedení krátké dodací lhůty.

 oblozkova zaruben rez zar-2-300x242 1

Obložková zárubeň je standardně vybavena těsněním, proti-plechem a dvoubodovými závěsy(panty) osazenými do nosného prvku pevně spojeného se středem.

zárubeň rovná webzarrov zárubeň oblá webzarobl


Pro stávající kovovou zárubeň lze využít OKZ - obklad kovové zárubně

Stávající kovové zárubně převážně lze obložit OKZ, je však nutné nejprve prověřit stav těchto zárubní. Složitostí obyčejně bývá nerovnost usazení stávajících zárubní a prohnutí svislých stran. Je nutno také počítat se zmenšením rozměrů průchodnosti min o 30mm na šířku a 15mm na výšku. Po stranách kovových zárubní je nutno mít dostatek místa (zárubeň nesmí být usazena těsně ke kolmé stěně). Pro realizaci OKZ je vhodná konzultace s montážníkem, který vhodnost obklad kovových zárubní doporučí, nebo nedoporučí.

Nepojmenovan   1  obr00003

Dekory CPL 

javor buk dub olše
javor m 04_Buk_H1582_ST15_Ellmau_Beech dub olše
třešeň hruška ořech wenge
třešeň hruška ořech Wenge
mali wenge jasan třešeň příčná dub antracit příčný
m 11_Mali_Wenge_H3058_ST22_Mali_Wenge jasan třešeň příčná dub antracit příčný
bílá perlinka bílá pór bílá hladká šedá
bílá perlinka bílá pór bílá hladká šedá